Yurtdışından Alışveriş Daha Pahalı

Merhaba değerli okuyucular, son bir yıl içerisinde gelen kanun ve vergilerden dolayı, aliexpress, ali baba, wish, amazon, ebay gibi başta çin olmak üzere dünya devi alışveriş sitelerinde vergi oranı fazla olduğundan artık bu tür yerlerden alışveriş yaparak uzun vadeli ihtiyacımızı gidermek imkansız hale geldi. Okumaya devam et Yurtdışından Alışveriş Daha Pahalı

Ev için internet önerisi 11/2019

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, takvimler şuan Kasım 2019’u gösteriyor. Yani paylaşmış olduğum bu makaledeki fiyatlar bir süre sonra değişiklik göstermiş olabilir. Bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye eder, güncel fiyatları takip etmenizi öneririm.

Okumaya devam et Ev için internet önerisi 11/2019

Kişisel Domain Almanın Faydaları

Kişisel domain almak, genelde ünlüler tarafından tercih edilse de, avantajlarını bilen herkes için büyük olanaklar sağlıyor. Örneğin @sinanduymaz.com ile biten her mail bana ait ve kafama göre kullanabiliyorum. Okumaya devam et Kişisel Domain Almanın Faydaları

Facebook Pay geliyor, kullanışlı olur mu?

Facebook, instagram, twitter geçtiğimiz aylarda Libra Association çatısı altında kendi dijital para birimleri olan Libra’yı geliştirmeye başlayıp, duyurmuştu. Dijital para birimi olan Libra vodafone, mastercard, visa, paypal, ebay, spotify gibi büyük markalar tarafından desteklenmişti. Fakat bu ve benzeri firmaların bir çoğu bu oluşumdan çekildi.

Okumaya devam et Facebook Pay geliyor, kullanışlı olur mu?

Seo Dostu Link Yapısı Nasıl Olur?

Kullanıcı Yönünden Link Yapısı

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar, belirli linkler üzerinden sitemize gelmektedirler. Bu yüzden link yapımız kullanıcılara hitap eden, güven veren link yapısında olmalıdır. Örneğin siz bu içeriği okurken bulunduğunuz linkin https://sinanduymaz.com/seo-dostu-link-yapisi-nasil-olur/ olduğunu görüyorsunuz. Okumaya devam et Seo Dostu Link Yapısı Nasıl Olur?

Kapıda Ödeme Dolandırıcılığı Nedir?

Uzun zaman önce insanlar ürünü görmeden eft/havale ile veya atmden para göndererek alacakları ürünleri sipariş veriyorlardı ancak dolandırıcılar bu işe de el atınca insanlar ürünü görmeden para vermemek için haklı olarak kapıda ödeme sistemini tercih etmeye başladı. Çoğu büyük alışveriş sitesi bir ürün aldığınızda bu ürüne yatırmış olduğunuz parayı havuzunda(kendi bünyesinde) tutuyor ve satıcıya sizin onayınız olmadan 15-30 gün boyunca ödemiyor.

Okumaya devam et Kapıda Ödeme Dolandırıcılığı Nedir?