kişisel domain almanın faydaları

Kişisel Domain Almanın Faydaları

Kişisel domain almak, genelde ünlüler tarafından tercih edilse de, avantajlarını bilen herkes için büyük olanaklar sağlıyor. Örneğin @sinanduymaz.com ile biten her mail bana ait ve kafama göre kullanabiliyorum. Kolay kolay hesaplarımın ele geçirilmesi söz konusu değil. mail@sinanduymaz.com instagram@sinanduymaz.com gibi tüm sosyal medya hesaplarımın mail adresi ayrı ve tek tıkla hepsine erişebiliyorum. Eğer sizde adsoyad.com/net/com.tr gibi bir domainle web dünyasına adım atmak istiyorsanız kaçırmayın derim. Sadece mail değil, bir blog açabilir, içinizden geçen herşeyi yazabilirsiniz. Çok iyi yazmaya ve sitenize/blogunuza ziyaretçi çekmeye başladığınızda daha da keyif alacaksınız.

Sizin söylediklerinizi/yazdıklarınızı birilerinin arayıp buluyor ve okuyor olması inanın çok keyif verici. Sadece bu kadar da değil, eğer gerçekten özgün içerik üreten bir kişi olursanız, ziyaretçiler çokça sitenize gelmeye başlar ve sitenizin içerisine ekleyeceğiniz reklamlar sayesinde site açarak para kazanmak adımına atılırsınız. Genç neslin üstü, internetten para kazanmak zor gözüyle baksa da biraz azim ve özgünlük ile hiçte zor değil.

Kişisel domain ile blog açmanın dışında tek sayfa olarak kendinizi tanıtabilir, sosyal medya hesaplarınıza erişilmesini kolaylaştırabilirsiniz, ünlüler gibi. 2015’te kaydetmiş olduğum adsoyad yani sinanduymaz.com domainini sanırım ölene kadar yenileyerek kullanmaya devam edeceğim.

Siz de domaininizi alarak web dünyasına giriş yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.