evde hangi interneti kullanmalıyım

Ev için internet önerisi 11/2019

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, takvimler şuan Kasım 2019’u gösteriyor. Yani paylaşmış olduğum bu makaledeki fiyatlar bir süre sonra değişiklik göstermiş olabilir. Bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye eder, güncel fiyatları takip etmenizi öneririm.

İLK ÖNCELİĞİMİZ İHTİYACIMIZ demiyorum, çünkü internet artık tüm dünyanın ihtiyacı olmuş durumda. Mobil operatörlerin haricinde evde internet kullanmak isteyenler veya evindeki internetten memnun olmayıp internetini değiştirmek isteyenler için karşılaştırma yaparak ev için internet tavsiyeleri yapacağım.

TURKCELL SUPERONLİNE İNCELEME – ALINIR MI?

Turkcell Superonline eve alınır mı? Hemen sorunuzun cevabına bakalım. Öncelikle yalın adsl alınır mı sorusuna bakalım, en çok kullanılan paket bu gibi duruyor.

turkcell superonline alınır mı
turkcell superonline alınır mı

Gördüğünüz üzere İLK 3 AY 60 TL demişler, yani ortada bir taahhüt söz konusu. Ayrıca yandaki açıklamaya bakarsanız, 6 MBPS’ye kadar, diyerek sanırım gülünç bir hız sunmuşlar ortaya. 6 MBPS acaba youtube’da müzik dinletir mi? 🙂

Hemen inceleme kısmına geçelim;

superonline internet fiyatları
superonline internet fiyatları

Turkcell Superonline alınır mı? Kesinlikle alınmaz! İlk 3 AY 60 TL ödeyeceksiniz, sonraki 9 AY 90 TL !!!! Alacağınız internet hızı 6 MBPS, 1 YIL TAAHHÜTLÜ! (5 TL MODEM ÜCRETİ MODEM KİRALAMA GİBİ DÜŞÜNÜN, 12 AY BOYUNCA TOPLAMDA 60 TL ÖDEMİŞ OLUYORSUNUZ.)

VODAFONE NET İNCELEME – ALINIR MI?

Vodafone net firmasının evde internet paketlerinin bazılarını inceleyelim, bakalım fiyat/performans olarak bize neler sunuyor.

vodafone ev için internet alınır mı
vodafone ev için internet alınır mı

Paketlerden gördüğümüz gibi bu fiyatlarda kullanmak için 2 yıl taahhüt vermek zorundasınız. Bunun dışında almış olduğunuz paket ikinci yılında +20 TL zamla kullanacaksınız. Üstelik bu hızlar için bu fiyatlar oldukça pahalı. Bu yüzden vodafone net eve alınır mı? sorusuna HAYIR diyoruz.

TÜRK TELEKOM EV İÇİN İNTERNET İNCELEME – ALINIR MI?

Türk telekom eve internet alınır mı? sorusuna hemen cevap bulalım.

türk telekom ev interneti alınır mı?
türk telekom ev interneti alınır mı?

Bu paketlerin detaylı incelemesinde gördüğüm kadarıyla paketler 24 ay taahhütlü, yani 24 ay boyunca kullanma sözü vermeniz gerekiyor. Hızları ise oldukça düşük. Bu yüzden türk telekom ev için internet şu şartlarda alınmaz.

TÜRK NET İNTERNET İNCELEMESİ – ALINIR MI?

Benim de kullanmış olduğum türk net ev interneti alınır mı? paketlerini beraber inceleyelim.

türk net alınır mı
türk net alınır mı

HIZ : 100MBPS ‘ye kadar evinize gelebilecek en hızlı internet,

TAAHHÜT : Taahhüt yok, taahhütsüz internet paketi.

FİYAT : 76 TL

AYRICA : Bir arkadaşınızın davetiye kodunu kullanarak 1 ay bedava internet kullanabilirsiniz. Davetiye kodumu buraya bırakıyorum, sizlerde bu kodu kullanarak 1 ay bedava internet kullanabilirsiniz.

DAVETİYE KODU : 

BURAYA TIKLAYARAKTA BAŞVURU YAPABİLİR, 1 AY ÜCRETSİZ KULLABİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.